Мощення садових доріжок

садові доріжкиСадові доріжки.

Мощення садових доріжок роблять для того, щоб можна було зручно пересуватися по саду, не звертаючи уваги на погоду. Для мощення використовують найрізноманітніші матеріали. Покриття доріжок може бути асфальтовим, бетонним, трав’яним.

Доріжки можна покрити спеціальною плиткою для мощення або штучним каменем. Покриття доріжок влаштовують найчастіше на пісок або цементний розчин. Мощення доріжок можна зробити зі спеціальними бордюрами і без них, покриття доріжок може бути суцільним, а може острівцями.

Вибираючи матеріал для садових доріжок необхідно думати не тільки про його естетичні якості, а й про функціональність.

Натуральний камінь – це дуже гарний і дорогий матеріал, який використовується для влаштування доріжок в саду, до того ж він може витримати досить великі навантаження.
Цей матеріал можна використовувати для оформлення декоративних елементів в саду, а також застосовувати для мощення території для стоянки автомобіля і господарських майданчиків. Правильно викладені натуральним каменем доріжки будуть служити господарям дуже довго і не вимагати ремонту.

Більш економічним матеріалом, застосовуваним для мощення доріжок, вважається тротуарна плитка. Сучасне виробництво тротуарної плитки дозволяє створювати мощені її садові доріжки ні в чому не поступаються за красою доріжках з натурального каменю. При влаштуванні доріжок тротуарною плиткою слід звернути увагу на зміцнення країв доріжок за допомогою бордюрів.

Для улаштування спортивних майданчиків, зон барбекю, дитячих майданчиків краще використовувати пісок, гравій або дерн. Такі покриття більш м’які і безпечні, а якщо їх правильно укласти вони будуть служити досить довго.

Види покриттів для мощення доріжок і пристрої різних майданчиків визначають ще під час складання проекту будинку, щоб вони поєднувалися з архітектурним стилем саду і дому.

Поділись:

1 thought on “Мощення садових доріжок

  1. Хороші майстри! Без проблем знайшли спільну мову. Роботу виконали швидко, якісно і гарно! Рекомендую усім скористатися їхніми послугами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *