Організація прокладки тротуарної плитки.

вкладання доріг з тротуарної плитки
Підготовка снови під тротуарну плитку

Безпосередньо сама бетонна тротуарна плитка допомагає облаштувати наявну прилеглу територію, а також оформити її, надавши незвичайний і відповідний стиль. У свою чергу будучи бездоганно і ідеально покладеною вона матиме гідний зовнішній вигляд і довго радувати погляд. Сам же процес прокладки тротуарної плитки вимагає певних навичок і вмінь. Так, перед самою прокладкою необхідно визначитися з тим, який відтінок і з яким орнаментом буде сама територія, де встановити бордюри і чи потрібні будуть спеціальні водовідведення.

Викласти ж саму тротуарну плитку не так важко як здається на перший погляд. Для цього можуть знадобиться наступні інструменти: спеціальний гумовий молоток, металевий профіль, необхідний будівельний рівень, ручна трамбовка, а також кельма. Крім перерахованих інструментів можуть ще знадобитися: віник, невеликі дерев’яні кілочки, цемент, пісок, граблі, шнур і поливальний шланг з встановленим розпилювачем. Після того як всі необхідні інструменти підготовлені слід визначитися з місцем розташування майбутнього покриття. Необхідно поділити земельну ділянку і по його краях вбити дерев’яний кілочки. Далі має бути більш складне робоче-формування самої основи (так званої подушки). Як правило, від її наявної якості буде залежати сам експлуатаційний термін викладеного тротуарного покриття. Не потрібно економити на даній роботі. Спочатку потрібно вирівняти майданчик граблями. При необхідності можна провести планування: зняти зайвого земельного шару і засипати відсутній. Після цього слід визначити зі стоком самої води і розташування наявних водовідвідних лотків.

тротуарна плиткаimage-0.02.01.704408a935f6d204055e5d2be97dc1f7e0ce8b4863306299c3a1b3c0a4f8f5e3-VПерший ряд потрібно класти по шнуру. Потім саму укладку необхідно робити і з накладенням кожної плитки якомога щільніше один до одного. Робиться, це для того щоб уникнути можливе підвищення товщини самих наявних зазорів. Якщо в будь-якому місці тротуарна плитка лягла нерівно, потрібно покласти під неї невелику кількість піску чи сухої суміші і за допомогою гумового молоточка і кельми вирівняти її. Також необхідно періодично оглядати всі укладені зони. У разі ж виявлення невеликих нерівностей на покладених зонах можна знову-таки вирівняти їх під встановлений будівельний рівень за допомогою гумового молоточка.

Поділись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *