Укладання тротуарної плитки.

встановлення бруківкиПлитка тротуарна, застосовувана для мощення тротуарів здавна була популярна при впорядкуванні дорожньо-тротуарних територій. Існує окремий напрямок у використанні тротуарної плитки, в сфері ландшафтного дизайну. Вартість за метр квадратний на цей день досить доступний і в наші дні, кожен має можливість оформити власний присадибну ділянку на свій смак і як йому подобатися. Крім цього, функціональність і застосування тротуарної плитки для мощення доріжок і тротуарів незаперечна. Така робота для вас, буде практична і ефективна. І зажадає всього лише один раз фізичних і матеріальних витрат, але і зможе прослужити дуже тривалий час.

У тому випадку, якщо ви приймете рішення для себе, укладати плитку самостійно, самостійно, то результати виконаної роботи, буде чудовим для вас в плані вигоди і зручності. Ціна послуг з укладання тротуарної плитки доступна багатьом, тому перш ніж наймати робітників, варто подумати: ви зможете її осилити і впорається своїми силами?

Для цієї роботи вам буде потрібно всього лише кілька звичайних, завжди наявних під рукою інструментів. Тут стануть в нагоді гумова киянка, рулетка, ручна трамбування, звичайна швабра і рівень. На першому кроці буде потрібно знайти і позначити площа, яку ви бажаєте вимостити за допомогою мотузки і кілочок. Потім слід процес по установці бордюру і засипання «подушкою» для основи з щебеню і піску в два шари. Після цієї підготовчої частини, можна тепер приступати до основної частини роботи, мощення, за допомогою піску та цементу. Приготований розчин стягне плитку і не зможе допустити її зміщення. Укладання можна починати з будь-якого боку і не поспішаючи просуватися по діагоналі. При цьому необхідно дотримуватися маленьке відстань, щоб уникнути утворення тріщин. По закінченню роботи поверхню посипається піском. Дотримуючись цих порад, ви додасте власної ділянки унікальність і оригінальність. По закінченню роботи ви отримаєте чудовий і чудово оформлений ділянку, який буде служити протягом довгого часу і радувати вас своєю естетичністю.

Поділись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *