Укладання тротуарної плитки на бетонну основу.

садові доріжкиТротуарна плитка -ідеальний матеріал для обробки прилеглої території. Кожен господар будинку хоче, щоб його житло і навколо нього, було зручнн і комфортне для життя. Природно, при цьому потрібно, щоб навколишній інтер’єр був гарний і естетичний. Ці твердження справедливі, як для інтер’єру приміщення, так і для зовнішнього дизайну.

Важливо, щоб приємне враження справляв не тільки фасад будівлі, а й тротуар. Багато років наші вулиці піддавалися тотальному асфальтуванню, також популярно було робити і двір повністю бетонним (декоративний бетон). Однак, час вносить свої корективи.

Асфальт, до того ж, має ряд недоліків: влітку він сильно розжарюється від сонця, стає м’яким і, відповідно, швидко псується.

Наприклад, так улюблені нашими модницями “шпильки” одягнути на таке покриття неможливо. Крім того, сам тротуар стає нерівним, викликаючи падіння і травми.

У зимовий час, в ті, що утворилися в асфальті тріщини проникає вода, яка при замерзанні значно руйнує покриття. З – за названих причин, з кожним роком, асфальтовані доріжки стають все менш привабливими. Та й чисто естетично, коли людина потрапляє на ділянку, повністю виконану з бетону, може скластися враження, що ви опинилися в тюрмі.

З огляду на все вищесказане очевидно, чому тротуарна плитка стає все популярнішою. Вона допомагає зробити територію, прилеглу до будівель і будинкам, набагато красивіше. Асортимент тротуарної плитки досить широкий, все залежить від вашого смаку і гаманця. Вона цілком довговічна і надійна. Укладання тротуарної плитки на бетонну основу позбавлена ​​практично всіх недоліків асфальтового покриття, невибаглива і не вимагає різних додаткових витрат.

На жаль, ми, як завжди, відстаємо від заходу в такому аспекті, як впровадження нових технологій і тротуарна плитка у нас стала застосовуватися недавно. Однак тепер все впевненіше завойовує ринок. Це практичне і універсальне покриття-на ділянці, де покладена тротуарна плитка, на відміну від асфальту, грунт продовжує дихати.

Ділянка покрите тротуарною плиткою, буде забруднюватися набагато менше асфальтованої, а бруд з неї видаляти набагато простіше. Якщо ви виберете тротуарну плитку, то назавжди забудете про такий атрибут нашої дійсності, як калюжі, так як вода буде миттєво йти в грунт.

Якщо ж раптом, будь – яка окрема плитка трісне – то її легко замінити на іншу, при цьому, повного демонтажу та ремонту покриття, як у випадку з асфальтом не потрібно. Обов’язково треба зробити бетонну основу під плитку інакше після декількох дощів вся робота піде нанівець.

При виборі тротуарної плитки для укладання звертайте увагу на деякі особливості. Якщо плитка схожа на дзеркало, відмовтеся від її придбання, так як ймовірно всередині бетону, який послужив матеріалом для її виготовлення, знаходиться велика кількість води, що ніяк не сприяє міцності матеріалу.

Також намагайтеся не укладати тротуарну плитку яскравих кольорів, так як її підвищена яскравість свідчить про непропорційну кількості барвників, знову ж довговічність такої плитки знижується. Завжди заздалегідь точно визначайте кількість плитки необхідної для ділянки, так як її якість може різнитися навіть у одного виробника, від партії до партії.

Пам’ятайте, що скупий платить двічі і не женіться за невеликою ціною. Якісне укладання тротуарної плитки на бетонну основу – досить дороге задоволення, але повністю виправдає всі вкладені кошти і стане приємним доповненням до дизайну вашої ділянки.

Сохранить

Поділись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *