Мощення з тротуарної плитки та бруківки садових доріжок та дворів.

мощення тротуаруПроектування садової доріжки повністю залежить від стилю і загальної концепції ландшафтного дизайну. Внутрішній двір і садові доріжки повинні об’єднати будинок, і сад в єдиний простір, естетично поєднуватися з іншими декоративними елементами ландшафтного дизайну та враховувати функціональні пріоритети, висловлюючи вишуканий стиль присадибної ділянки. Будівництво та проектування таких елементів – трудомісткий і відповідальний процес, так як від цього залежить не тільки комплексне сприйняття вашого саду, але і ваш власний комфорт.

Найпопулярнішим, міцним, красивим і довговічним матеріалом для будь-якого стилю ландшафту, є природний камінь або тротуарна плитка.

Мощення доріжок і майданчиків природним каменем дозволить вам досить практично облаштувати вашу ділянку. Всі матеріальні витрати будуть компенсовані довговічністю даних будівель. Майте на увазі, що невдало вибраний матеріал для садових доріжок та майданчиків, різні технологічні помилки, можуть привести до втрати часу і фінансових витрат. Бруківка для вашого саду може бути зроблена з граніту, бетону, вапняку, сланцю, базальту, кварциту, гравію, кругляка і т. Д. Практично будь-яка гірська порода підійде для цих цілей.

Переходячи з однієї ландшафтної зони в іншу, конструктивні особливості садових доріжок і вживаний матеріал може змінюватися, плавний перехід можна здійснити комбінуванням декоративних елементів на перехідних ділянках. Вибираючи варіант мощення тротуарних доріжок і дворів, враховуйте тип ґрунтового шару і рівень грунтових вод, а головне ретельно дотримуватися весь технологічний процес. Технічно грамотно укладені тротуарні доріжки та майданчики з будь-яких будівельних матеріалів прослужать Вам довгі роки.

Сохранить

Сохранить

Поділись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *