Мощення тротуарної плитки.

плитка для тротуарів, сучасна бруківка, технологія укладання тротуарної плиткиУ Кам’янці-Подільську є вулиці, які вимощені тротуарами ще з давніх віків. Гарне вкладання, красиве, міцне і низькі експлуатаційні витрати – все це можна сказати про тротуарну плитку з граніту. В наш час знайти надійну компанію постачальника тротуарної плитки, щоб прокласти свою під’їзну колію є відмінним рішенням. Працюючи з досвідченими, надійними підрядниками Ваш тротуар і сад змінить не тільки себе але і зовнішній вигляд вашого будинку.

Тротуарна плитка, в наш час це найкраще дорожнє покриття яке може бути зроблене з різних матеріалів. Для таких цілей Ви можете використовувати піщаник, граніт, бруковані каменем або тротуарна плитка з бетонної основи. Наприклад тротуарні плитки бувають різних кольорів. Вони дуже міцні і являються популярним матеріалом для вкладання. Часто тротуарний камінь зустрічається вирізаний з природного каменю і коштує більше, ніж сучасна тротуарна плитка, але також довговічніше і виглядає краще. Якщо, це тротуатна плитка, то купити такий матеріал буде набагато дешевше ніж гранітний тротуарний камінь, але експлуатаційні якості її так само високі. Постачальник гарантує до 50 років експлуатації тротуарній плитці, але по суті її можна використовувати набагато довше, але це вимагає більш хорошого догляду, наприклад, прополка швів в яких часто проростають бур’яни. Асфальтування дороги та доріжок проводитися тільки в чорному кольорі, але це дешево.

Вкладання тротуару включає в себе в першу чергу риття землі під основу, потім рекомендується укласти гео-лист по голій землі, щоб відокремити землю від тротуару. Пізніше, викладаємо граніт-піщану основу, щоб на нього вже можна було викласти тротуарну плитку, яку кладуть на шар піску, який змішують з цементом. Цеглини плитки потім герметизують дрібним піском і ущільнюють. Така бруківка може бути доданою бордюром для гарного естетичного вигляду.

Поділись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *