Тротуарна плитка – комфортний і екологічний матеріал.

media-share-0-02-01-6a74a70abb0bf69b8e3b29abc0f4ac33a85fe3ec244e781f4484e6ec62b236ff-566176ff-2b04-4100-924f-351397964febКупуючи будинок за містом або садово-городню дачну ділянку, ми в першу чергу думаємо про те, щоб надати території – затишний і привабливий вигляд. При всьому при цьому важливе значення має те, чим встелені садові доріжки, матеріал покриття заднього і переднього двору, зони для відпочинку. Найбільш оптимальним варіантом для цього є тротуарна плитка, перед використанням якої необхідно уявляти собі, яка технологія укладання тротуарної плитки своїми руками: розбір цікавих моментів.

Цей матеріал, яким покриваються усі можливі поверхні, дуже функціональний – в цьому сенсі з ним не може зрівнятися жодне інше покриття. Крім усього іншого, матеріал має доступну ціну, а укласти тротуарну плитку своїми руками досить легко. Внаслідок цього, при використанні тротуарної плитки, Ви відносно недорого оформите доріжки своєї прибудинкової ділянки та саду, і отримаєте в результаті гідне обрамлення території.

Характеристики та відмінності тротуарної плитки.

Тротуарна плитка являє собою найбільш популярний в світі будівельний матеріал, що використовується для мощення садових доріжок, всіляких майданчиків і тротуарів. Її популярність пояснюється різними достоїнствами, якими вона володіє.

Різноманітність кольору, форми і фактури тротуарної плитки.

Завдяки широкій різноманітності кольорів, форм і фактур, використовуючи цей будівельний матеріал, цілком можна створити гармонійні ансамблі, об’єднати всі елементи на ділянці, створюючи завершену картину, а ще з легкістю втілити абсолютно будь-який дизайнерський і архітектурний задум.

Тротуарна плитка – комфортний і екологічний матеріал.

Завдяки якостям тротуарної плитки – не виділяються шкідливі речовини в період нагрівання і зовсім не розм’якшуються під палючим сонцем, вона є екологічно найчистішим матеріалом. При укладанні плитки міжплиточні шви заповнюються піском, що не перешкоджає просочуванню зайвої вологи після рясних дощів в грунт і попереджає “затаивание” води у вигляді малопривабливих калюж.

Просте обслуговування і довгий термін служби тротуарної плитки.

Тротуарна плитка являє собою ідеальне покриття доріжок і майданчиків, яке підходить для умов суворої та холодної зими, у цього матеріалу велика міцність і низька зношуваність. Якщо якісно і правильно укласти тротуарну плитку, вона буде служити досить довго – більше 50 років.

Тротуарна плитка кладеться по досить нескладні технології. Догляд за нею також не являє нічого складного. У разі якщо покриття випадково пошкодили, пошкоджену ділянку з легкістю і швидко відновлюється, цілком достатньо підібрати та замінити кілька плиток.

Якщо у Вас з’явилося бажання, щоб вимощені тротуарною плиткою майданчики та доріжки на вашій ділянці представляли собою оригінальне доповнення ландшафтного дизайну, а ще чудово служили довгі роки, проводячи роботи з укладання плитки, обов’язково враховуйте головні моменти, які стосуються правильного виконання всіх необхідних робіт.

Поділись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *