Метеріали для доріжок вашого саду да двору.

image-0-02-01-a04c8aa748e1134ba36a6adb37cb91703f3224853f753a3d6d4e014ad039859f-VБруківка є одним з найбільш розкішних тротуарних матеріалів, в якості бонуса вона також міцна і універсальна. Бруківка поставляється в величезному діапазоні кольорів, форм і розмірів. Вона може бути і неправильної форми для садових доріжок до високоточних геометричних блоків для гладкого патіо, ви можете знайти тротуарний камінь бруківку для будь-якої ситуації у вашому саду. Але є так само в багатьох випадках плитка тротуарна яка може бути гарною заміною бруківки і дешевше. Це керівництво допоможе зробити обгрунтоване рішення.

По міцності, нічого не наближається до граніту і тому, ця елегантна укладка матеріалу дуже популярна. Крім своєї твердості і довговічності, граніт приходить в найширших колірних рішеннях, тобто ви можете знайти відтінки і тон під ваше місце. Від темно-сірого до сірувато-синього, коричневий, мед жовтий, зелений, оранжевий, рожевий, червоний, тут ви знайдете будь-який колір. Однак, завдяки його твердості граніт важко різати і це робить його дорогим.

Ще один популярний варіант для саду є мощення піщаником. Пісковик досить жорсткий для будь-якого дорожнього покриття, але набагато легше в роботі, ніж граніт, що пояснює його низьку вартість. Пісковик поставляється в різних формах і кольорах та легко його знайти у великих кількостях. Тим не менш, ви повинні очікувати деяких змін кольору в кожній партії пісковика, поряд з рідкісними смугами або плямами контрастного кольору в кожній частині.

Поділись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *