Укладання гранітної бруківки.

media-share-0-02-01-19fe8980bc5e0e8d5a2bdd66b6a8fd8622f2eeba282ec7e2adba225f782d8814-4854fa16-a1b1-4c27-bafe-be929db4d2f2Укладання від компанії ВАШ ДВІР гранітної бруківки – це якість, швидкість і вигідна ціна – телефонуйте +38 067 358 4000.

Для мощення доріг, площ та тротуарів люди вже давно стали використовувати матеріали природного походження, а саме гранітну бруківку, яка за такий тривалий час зуміла довести свою довговічність, міцність і надійність. Тому цей будівельний матеріал і в наш час користується високою популярністю.

Навіть з появою штучної тротуарної плитки попит на гранітну бруківку не впав, так як багато покупців віддають, в першу чергу, перевагу надійності укладального матеріалу.

Незважаючи на те, що штучна плитка і бруківка гранітна виконують одні і ті ж функції, вони мають певний ряд відмінностей, які ставлять в пріоритет гранітну бруківку.

Основні переваги гранітної бруківки перед штучної тротуарною плиткою.

Оскільки натуральний камінь, з якого роблять гранітну бруківку, формується природним шляхом, то він має високу зносостійкість.

Найважливішою якістю гранітної бруківки є її довговічність і первозданний вигляд після закінчення багатьох років використання.

З цього приводу Ви зможете переконатися, прогулявшись по старовинних вуличках того ж Львова. Тротуари і дороги мощені гранітом багато століть назад і по сей день не вимагають ніякого оновлення.

Натуральний камінь на відміну від штучної плитки практично не поглинає вологу, що є дуже важливим фактором особливо в зимовий період.

Як правило, після зимового періоду штучна плитка поганої якості через велику кількість вологи потребує часто реконструкції постраждалих ділянок.

А ще в зимовий період, особливо при різкому температурному перепаді, штучний камінь стає досить-таки слизьким. Найчастіше таке характерно для вібро-пресованою плитки.

Природні фактори – це лише частина причин, які впливають на руйнування мощених матеріалів. Великий вплив робить механічний тиск, зокрема, від проїзду машин. Натуральна бруківка в цьому випадку також виграє в порівнянні зі штучною, оскільки володіє більшою щільністю.

В процесі виготовлення штучної тротуарної плитки застосовують бетон з різними добавками і для більшого ущільнення пропускають через вібро-прес. Але як показує практика цього часто не досить для того, щоб домогтися міцності схожою з гранітною бруківкою.

Поділись:

2 thoughts on “Укладання гранітної бруківки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *