Мощення доріг та парковок із тротуарної плитки.

Основна мета проектування парковок – забезпечити безпечний та ефективний доступ для транспортних засобів до стоянок, які обслуговують підприємства, приміські стоянки та житлові об’єкти. Для підприємств та приміських ділянок проект має враховувати використання тротуару автобусами, вантажівками та іншими важкими транспортними засобами. Тому є деякі основні міркування, які слід враховувати при проектуванні та будівництві парковок з твердим покриттям.

Покриття на основі тротуарної плитки є мощеною поверхнею і основою, що складається з заповнювачів і бетонної (кам’яної) плитки, спроектоване, укладене і ущільнене таким чином, що в результаті виходить покриття з високою зносостійкістю. Такі бруківки доводять свою цінність з давніх-давен, що спонукає багатьох проектувальників та майстрів використовувати тротуарну плитку як основний і довговічний матеріал для мощення вулиць та тротуарів як у самому місті так і в приватних житлових домогосподарствах.

Автостоянки з тротуарної плитки являють собою бруковані майданчики, призначені для паркування транспортних засобів, і можуть сильно відрізнятися за розміром, функціями та дизайном. Типи транспортних засобів, які використовують парковку, розрізняються за цим проектуванням, що має бути розраховане на їх підвищене навантаження на покриття. Правильне планування покриття повинна розраховуватися фахівцями, що в майбутньому вбереже від просідання покриття.

При неправильному проектуванні можуть статися руйнування дорожнього покриття через осідання або ослаблення грунту або шарів основи з підсипки. Це призведе до локальних вибоїн та додаткових витрат на ремонт. Щоб уникнути зазначених проблем, звертайтеся до надійних фахівців з великим досвідом роботи у сфері мощення тротуарів та доріг з тротуарної плитки.

Поділись: