Планування проекту із тротуарної плитки.

Планування проекту із тротуарної плитки.

Минули холодні зимові дні, зараз сонячно та яскраво. Настав час сподіватися на нові починання і варто ними вже щільно зайнятися, а не просто проводити час на природі і спостерігати за цвітінням квітів і зростанням рослин. Тому можна вже виділити час на те, щоб ретельно спланувати свій садовий проект з бруківки або створити прекрасні під’їзди, тротуари або доріжки до будинку з тротуарної плитки – це чудове починання, але іноді буває складно зрозуміти, з чого почати. Нижче ми представляємо кілька порад, які слід враховувати при плануванні ваших садових чи домашніх проектів із бруківки чи тротуарної плитки.

1. Плануйте свій шлях.

Ніхто не любить протискуватись через вузькі простори, тому переконайтеся, що проходи досить широкі для комфортного проходу. Якщо ви не впевнені в ширині основних доріжок, подумайте про те, щоб їх було достатньо, щоб дві людини могли пройти по них пліч-о-пліч, а для другорядних доріжок повинно бути достатньо ширини не менше 60 см. Пам’ятайте про рослини та споруди, що оточують будь-який доступ, оскільки високі рослини та конструкції можуть зробити простір більш обмеженим.

2. Стійкі кроки.

Якщо ви плануєте додати до свого саду сходи, вам слід подумати про підйом сходів. Сходинки з підйомом на 17 см – найзручніші. Якщо у ваших садових сходах більше 10 сходинок, невеликі майданчики після кожного четвертого або п’ятого ступеня є відмінним доповненням для полегшення проходу, особливо там, де сходи змінюють напрямок.

Також важливо, щоб тротуар, особливо на сходах, був міцно укладений, щоб запобігти коливанням та забезпечити надійну опору. Так само ваші бруковані поверхні повинні мати невеликий ухил, щоб вода не накопичувалася на них, треба врахувати деякі матеріали для мощення, такі як полірований граніт або гладка плитка, можуть не забезпечувати достатнього зчеплення у дощовому та зимовому кліматі.

3. Місце на свіжому повітрі.

Відкриті простори, такі як патіо та настил, ідеально підходять для розваги людей, тому подумайте про кількість місця на відкритому повітрі та про те, чи достатньо місця для людей та меблів. Скільки гостей ви, ймовірно, прийматимете одночасно? Чи достатньо місця для меблів? Чи є достатньо місця, щоб люди могли комфортно пересуватися та відпочивати?

4. Плануйте рослини.

Вибираючи рослини для свого саду, не думайте тільки про те, які з них найкраще виглядатимуть навесні та влітку, розгляньте рослини, які будуть виглядати фантастично в перехідні сезони, або оберіть безліч рослин, щоб постійно щось цвіло. Таким чином, ваш сад матиме сезонну привабливість.

5. Сядьте зручніше та розслабтеся.

Якщо ви думаєте про створення або вже маєте житловий простір на відкритому повітрі, такий як майданчик для барбекю або зручні дивани на відкритому повітрі, подумайте про рослини, що оточують ваші зони відпочинку. Дерева, такі як хвойні та вічнозелені з широким листям, відмінно захищають від сильних вітрів, акуратно укладені кущі додають таку необхідну тінь у розпал спекотного літа, а декоративні трави та багаторічні рослини служать захисними екранами. Декоративні кущі, рослини та дерева доступні у всіх формах і розмірах, тому знайти той, який підходить для вашого приміщення, не важко.

6. Думайте про майбутнє.

Якщо ви збираєтеся розпочати проект, подумайте про будь-яку майбутню роботу, яку ви, можливо, захочете виконати. Той факт, що поточний проект не потребує електрики чи водопроводу, не означає, що у майбутніх проектах не потрібно буде того чи іншого. Встановити електропроводку та сантехніку набагато простіше, якщо для цього закладена вже труба, і це дозволить уникнути порушення у висаджених рослинах, озеленення чи мощення.

7. Задумалися, є простий вихід.

Якщо вам знадобиться допомога чи порада, зв’яжіться з нами за телефоном +38 (067) 358 4000 з 08:00 до 19:00.

Поділись: