Вхід в будинок – перші враження про садибу.

Оригінальний вхід в садибу характеризує свого господаря. Зразок стежки до будинку, огорожі та саду навколо нього, значний вид вхідних дверей, здатні підказати допитливому спостерігачеві, внутрішнє оформлення кімнат. Ось чому завжди потрібно пам’ятати про оформлення входу, коли планується проектування дизайну всього житлового комплексу. Величезне значення потрібно надавати облаштуванню території від вхідних дверей у двір, до вхідних дверей в будинок. Багато можуть самі сказати про свого власника навіть види покриттів доріжки, будь то бруківка, асфальт або тротуарна плитка.

Адже навіть розглядування клумб з дивовижними квітами, красивою огорожею, сад з доглянутими деревами, створює прекрасний настрій. Погляд приковує вид нечастої, невисокої огорожі з кованими гратами з металу зі складним, замудрим візерунком. Стовпчики робляться з труб, нагорі чудові набалдашники, або складені з облицювальної цегли. Вона зупиняє погляд своїм стильним виглядом. Багато пішоходів з цікавістю розглядатимуть через рідкісне сплетіння огорожу все, що є у дворі: штучні водойми, садові альтанки, інші надвірні споруди. Вони звичайно ж дадуть свою особисту оцінку ландшафтного дизайну та зовнішньому оформленню будинку.

Гостей неодмінно захопить оригінальне підсвічування доріжки, що веде в будинок, світильниками, розташованими уздовж неї. Важливе доповнення: дорога від хвіртки до вхідних дверей повинна бути найкоротша і бути добре помітною. Тоді вашим гостям не доведеться шукати будинок. Свій висновок про багатство господарів та затишок у їхніх кімнатах, можна отримати дивлячись на дві речі.

Найперша – коврик, який лежить перед вхідними дверима. Якщо він з кокосового високоякісного волокна, то можна припустити, що за дверима можна побачити розкішну обстановку, а це і камін оброблений натуральним каменем, паркет, матовые натяжные потолки з рідкісними світильниками, картини та багато чого іншого.

По-друге – вхідні двері та оформлення входу. Тут одразу все перед очима: світильник перед входом, захисний козирок, огороджувальні стінки. Якщо все зроблено з розумом, то конкретний задум проявиться у всьому: в якісних будівельних матеріалах, дизайні, вдало вписаним в навколишній ландшафт, форм елементів входу. Самі сталеві вхідні двері її зовнішнє оздоблення дозволить представити уклад життя домовласників, до повсякденних вимог, ступень матеріального стану.

У величезних заміських будинків бувають кілька входів. І всі можуть бути спроектовані зі своїм дизайном, оригінально, зі смаком. Центральний вхід завжди буде вважатися головним. Особливо важливо дотримуватися гармонію між його архітектурними формами, та територією близько цього входу та його зовнішнім виглядом.

Поділись: